01

Modern Folk

Opis realizacji

Biel, drewno, grafit. Modernistyczny design z nutą folkowej estetyki. Apartament MODERN FOLK to wyraziste wnętrze, o unikalnym, awangardowym charakterze. Główną rolę wystroju odgrywa drewno. Bielone szlachetnie zdobi podłogę, a paleta głębokich brązów buduje rustykalne belki na suficie, stylowe meble oraz solidne kuchenne blaty.

Ściany ubiera szykowna biel, przełamana zdecydowanym i głębokim grafitem oraz stylowymi tapetami o graficznych wzorach w odcieniach szarości. Wyrafinowanym, wyjątkowym akcentem są dekoracje malujące w folkowych koronkach sylwetkę galopującego konia. Subtelna odsłona ekspresji.

Aneks kuchenny w nowoczesnej, białej zabudowie i prostej formie łączy się z przestrzenią salonu. Z sofy i wygodnego fotela kierujemy wzrok na telewizor umieszczony na wysepce między jadalnią… z jej drugiej strony przyjemny klimat stwarza płomień elektrycznego kominka.

Tradycja i nowoczesność spotykają się w całej przestrzeni wnętrza. W strefie jadalni króluje duży, drewniany stół oraz krzesła o efektownym, bardzo nowoczesnym designie. Sypialnia z dużym, tapicerowanym szarościami łożem łączy się z gabinetem, lekko osłoniętym przeszkloną ścianką, zatrzymującą cenne światło.


W stylowej łazience, z wolnostojącą wanną, lustrzana ściana tworzy iluzję przestrzeni, dodając efekt głębi…

W aranżacji apartamentu na każdym kroku dostrzegamy wzory ludowe, florystyczne motywy i wizerunki zwierząt, które w nowoczesnym wydaniu są elementem oryginalnym, nieszablonowym, zaskakującym.


Desenie i dodatki rysują efektowny i niezwykły obraz przestrzeni. Awangardowe tym bardziej, gdyż bez folkowych barw, ubrane w głęboką czerń, szarości i połyskujące srebro.

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja