01

obrazy na zamówienie
„Więc chodź, pomaluj mój świat…”

Wyjątkowi ludzie żyją w pięknych, świadomie zaprojektowanych wnętrzach, a te z reguły zdobią unikatowe obrazy. I właśnie takie dzieła sztuki, które są w praktyce „szyte na miarę” można zamówić w Decoretti! To fantastyczna okazja, by zadecydować w detalach o tym, jak ma wyglądać obraz, który będzie pięknym uzupełnieniem mieszkania lub biura.

02

Naszą tajną bronią jest Viktoria

Jest jedną z naszych architektek wnętrz z niezwykłym talentem malarskim, jaki wykorzystuje m.in. tworząc obrazy dla naszych klientów. Malowanie to dla niej przyjemne oderwanie od rzeczywistości, ale też chwilami ciężka praca. Wszystkie obrazy wykonuje ręcznie przy użyciu przede wszystkim farb akrylowych, ale wykorzystuje także akwarele, pastele i ołówek. Najbardziej lubi malować abstrakcje akrylowe na płótnie i twarze kobiet.

Marzenia na zamówienie

Doradzamy, jaki obraz będzie najbardziej pasował do określonego wnętrza, biorąc pod uwagę kolorystykę, format, ale również design. Wspólnie omawiana jest technika, użyte materiały i oczywiście temat pracy. Klient zamawia obraz - portret lub abstrakcję. Ale może również zdecydować się na grafikę lub tapetę, namalowaną specjalnie na zamówienie.