01

Apartament Sopot

Opis realizacji

APARTAMENT W SOPOCIE

Biel, czerń, przebłysk miedzi. Minimalizm, geometria i pejzaż lasu.

Apartament w Sopocie to wnętrze o prostej, geometrycznej kompozycji, która dzieli i tworzy nowe przestrzenie.

W aranżacji przenika nawiązanie do lasu, który w widoku okien tworzy naturalny, doskonały obraz. Barwa lasu w palecie zieleni, zmiennej w porach roku idealnie komponuje się z jasnymi barwami wnętrza. Jest to efekt niepowtarzalny, przemyślany, idealnie wyeksponowany.

Podłogę apartamentu tworzą panele o jasnej barwie, lecz z wyraźnym, pięknym rysunkiem drewna. Kolorystyka ścian zamyka się w barwie szarości i bieli, mocno przełamanych czernią w części kuchennej oraz sypialni. Czerń to mocny akcent w aranżacji, który widzimy także na designerskich meblach i dodatkach. Subtelność i charakter tworzą moc kontrastu.

W salonie, połączonym z aneksem kuchennym, elementem dominującym jest nowoczesny, masywny drewniany stół na metalowych nogach. Interesujący przez naturalny i niepowtarzalny rysunek słojów. Obok niego stoją awangardowe krzesła, dalej wygodna czarna sofa z nietuzinkowym stolikiem.

Meble kuchenne to również nowoczesna, prosta forma w czystej bieli oprawionej głęboką czernią.

Mała sypialnię tworzy podwyższone łóżko i toaletka z pasującym do całości krzesłem o organicznej formie.

Ciekawym zabiegiem jest w prostej, niewielkiej łazience zabawa teksturą ceramiki.

Magię wystroju wnętrza apartamentu tworzą dodatki…Ażurowe i delikatne lampy w odcieniach miedzi oraz efektowna lampa pająk na suficie, na ścianach abstrakcyjne geometryczne kolaże, w których dostrzegamy motywy lasu…

 

--------------

 

Zdjęcia VEY Magdalena Łojewska dla Russjan Apartment&House

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja