01

APARTAMENT ZAKONICZYN

Opis realizacji

Apartament z widokiem na las musi być zaaranżowany w eko, organicznych, stonowanych barwach. Wówczas wszystko się idealnie układa, a wnętrze jest przedłużeniem tego, co za oknami. To mieszkanie już na pierwszy rzut oka kojarzy się z dobrą, spokojną energią, podąża w kierunku luksusu, ale w stonowany, nienachalny sposób.

 

Całość wnętrza zaprojektowane zostało w kolorach ziemi, pojawiają się beże, grafity, delikatne szarości. Każde pomieszczenie ma podobne barwy i rozwiązania. Są to na przykład dekory na ścianach w salonie, przedpokoju czy w sypialni. Trochę drewna, sporo szarości, odrobina betonu na ścianie. Mogłoby się wydawać, że takie rozwiązania tworzą surowy design, ale odpowiednie użycie tekstyliów, dodatków, oświetlenia sprawia, że to ciepły, bardzo komfortowy apartament.

 

Na koniec zwróćcie jeszcze raz uwagę na aneks kuchenny. Zależało nam, by wtopił się z nim w całość, by nie akcentował zbyt swojej obecności. Pomógł nam w tym wybór kolorystyki mebli oraz wyraźny regał na froncie – tworzący granicę między kuchnią, a jadalnią.

 

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja