01

Architektura
Nasza pomoc w aranżacji miejsca zamieszkania lub pracy zapewnia możliwość zrealizowania Twoich estetycznych i organizacyjnych oczekiwań

- zawsze jednak w ramach zaplanowanego budżetu i możliwości technicznych wnętrz. Profesjonalnie realizujemy wizje i marzenia.

02

Dzięki nowoczesnej wizualizacji, wymarzone projekty nabierają cech gotowych do realizacji z zachowaniem Twojego indywidualnego stylu.

Zaspokajamy potrzeby, bez względu na metraż czy możliwości finansowe.

Wnętrze zaaranżowane przez projektanta gwarantuje oryginalność oraz ścisłe dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu staje się miejscem niekonwencjonalnym, zapewniającym nowe, lepsze możliwości funkcjonowania w tej samej przestrzeni.

To powiew fantastycznej energii!

03

Rodzaje współpracy projektowej

Na który projekt się zdecydować?

cennik usług
  Propozycja układu
w min. 2-3 wariantach
Wizualizacje pomieszczeń Rysunki techniczne i branżowe (elektryka, hydraulika, układ podłóg itp.) Rysunki techniczne szczegółowe (projekty mebli kuchennych, łazienkowych, garderobianych, elementów architektonicznych, schodów, balustrad, projekt ułożenia płytek itp.)  Kosztorys / Lista zakupowa, użytych w
projekcie materiałów
Cena za m2 projektowanej powierzchni
PROJEKT KONCEPCYJNY               OD 190 ZŁ
PROJEKT WYKONAWCZY            OD 230 ZŁ
PROJEKT KOMPLEKSOWY

          OD 290 ZŁ

 

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w zależności od zakresu współpracy.
Jednak, aby ułatwić państwu wybór, przygotowane zostały przykładowe pakiety usług projektowych.

Usługi dodatkowe

porada projektowa - Kawa z projektantem

Opcja ta jest skierowana do osób czujących się na siłach samodzielnie poprowadzić projekt i wykonawstwo aranżacji wnętrza. Skorzystać też z niej mogą Klienci chętni dokonać zmian w swoim wnętrzu bez przeprowadzania kompleksowego remontu.

Po zapoznaniu się ze stanem istniejącym wnętrza przygotowujemy precyzyjny „przewodnik” w formie pisemnej z poradami dotyczącymi funkcji (tzw. układ funkcjonalny), kolorystyki, oświetlenia, umeblowania oraz dekoracji, wzbogacony o starannie przygotowany materiał zdjęciowy i sugerowany kosztorys mieszczący się w określonych ramach finansowych.

 

KOSZT USŁUGI: OD 1.500 ZŁ

Wstępny projekt koncepcyjny

Idealne rozwiązanie, kiedy klient potrzebuje świeżego spojrzenia i dobrych pomysłów, ale z ich realizacją poradzi sobie sam. Po poznaniu priorytetów, przedstawiamy alternatywne rozwiązania w postaci projektów koncepcyjnych, które są solidnym fundamentem do kolejnych etapów pracy.

Projekt funkcjonalny

Trzy warianty układu funkcjonalnego, w papierowej formie rzutów płaskich w skali 1:50. Rozplanowanie ewentualnych nowych ścian działowych z wymiarami, wskazanie istniejących do wyburzenia, rozplanowanie układu mebli, urządzeń AGD, armatury i ceramiki.

 

KOSZT USŁUGI: OD 1.500 ZŁ

Wstecz