01

DOM ŻUKCZYN

Opis realizacji

Bardzo często lokalizacja domu ma wpływ na wybór stylizacji wnętrz. W tym przypadku zajęliśmy się projektem wnętrza domu w okolicy Gdańska, położonego w sielskiej okolicy. W naturalny zatem sposób zaprosiliśmy ten klimat także do środka. Stąd też tak dużo drewna, naturalnych barw, w tym złamanej bieli oraz dla kontrastu zgaszonego granatu, który akcentuje każde wnętrze. Miało być ciepło i przytulnie. Sami zobaczcie, czy się udało.

 

W salonie z aneksem kuchennym i wydzieloną przestrzenią na jadalnię dominuje spokój. To miejsce widne, przestronne, w którym króluje ogromny, wygodny narożnik. Podłoga, schody, zdobienia ścian, a także blat stolika są utrzymane w zbliżonych barwach. W kuchni pojawia się kolorystyczne nawiązanie mebli do kanapy. Te wszystkie zabiegi mają zapewnić harmonię i płynne przechodzenie między strefami.

 

Zajrzyjmy jeszcze do łazienki, po drodze mijając przeszklone, bardzo designerskie drzwi. Tu wita nas znowu granat, a także funkcjonalny blat z modną umywalką i praktyczne półki na przechowywanie. W tej niewielkiej przestrzeni zmieścił się także prysznic, trochę zieleni oraz bardzo pojemna szafa.

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja