01

home staging
Usługa home staging to forma stylizacji wnętrza, umożliwiająca podkreślenie jego najlepszych cech.

Wszystkie działania mają zadanie wywołać efekt podkreślenia tego, co w pomieszczeniu ładne i godne zaakcentowania lub szczególnie przez Ciebie cenione.

02

Home staging nie generuje wysokich kosztów. Ma być efektownie, ale niekoniecznie drogo, a w przypadku takiego życzenia klienta: unikatowo zamiast seryjnie.

Wdrażając zmiany, których koszt nie przekracza 1-2% wartości nieruchomości, możemy w ocenie przyszłych, potencjalnych klientów spowodować wzrost wartości nieruchomości w przedziale 10-20% pierwotnej ceny sprzedaży.

Tworząc przestrzeń, która odzwierciedla określony styl życia, w której chciałoby się zamieszkać, sprawiamy, że nieruchomość staje się bardziej konkurencyjna wobec innych ofert sprzedaży lub wynajmu.

Dlatego warto inwestować w home staging!

03

Rodzaje współpracy home staging

Na jaki projekt się zdecydować?

cennik usług
01. konsultacja 02. raport 03. indywidualny home staging
Dostarczy Ci informacji i wskazówek w jaki sposób przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajęcia. Dokładna analiza Twojej nieruchomości, rekomendacja koniecznych zmian, których w miarę możliwości możesz dokonać od razu. W czasie współpracy z nami spotkania otrzymasz zalecenia dotyczące każdego pomieszczenia. To precyzyjny przewodnik profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży czy wynajęcia. Otrzymasz dokładny plan koniecznych do wykonania działań wzbogacony o starannie przygotowany moodboard, materiał zdjęciowy i sugerowany kosztorys mieszczący się w określonych przez Ciebie ramach finansowych. To kompleksowa usługa obejmująca precyzyjny raport w formie pisemnej wraz z materiałem zdjęciowym i sugerowanym kosztorysem mieszczącym się w zaplanowanym budżecie, oraz obecność projektanta na miejscu realizacji projektu home stagingu w celu przedstawienia wykonawcom założeń projektowych oraz kontrolę jakości i zgodności wykonanych prac z projektem.

Koszt usługi od 550zł

(nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój od 150 zł). Czas trwania spotkania to około 2 godziny.

Koszt usługi od 1.500zł

(nieruchomość do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój +100 zł)

Koszt usługi od 3.500zł

W zależności od stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian, całkowity koszt metamorfozy (wraz z nadzorem) wynosi od 1.700 zł do 3% wartości nieruchomości.

Usługi dodatkowe

Wykonanie profesjonalnych zdjęć

Na koniec realizacji zmian proponujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć.

Koszt sesji zdjęciowej do usługi home staging wynosi:

Mieszkania (do 10 zdjęć): 850 zł

Domy (do 20 zdjęć): 1.550 zł

Wstecz