01

Mieszkanie 4 kąty

Opis realizacji

Mieszkanie w szarości

Świeżość i nowoczesność ubrana w szarości i pastele.

Paleta szarych barw w odcieniach jasnych i delikatnych, połączona z bielą tworzy jasne, przestronne, bardzo nowoczesne i świetliste wnętrze. Delikatne odcienie nadają lekkości, świeżości oraz są doskonałym tłem dla stonowanych pasteli i mocniejszych niebieskich akcentów.

Podłogę wnętrza zdobi drewno w jasnym, zgaszonym odcieniu, które łączy się z betonowymi płytkami wydzielającymi strefą kuchenną oraz łazienkę. Charakter nadają ściany wzbogacone o dekor z architektonicznego betonu. Aneks kuchenny w modernistycznej bieli i szarości doskonale łączy się z resztą salonu. Niewielka wysepka jest idealnym miejscem, by zawiesić telewizor widoczny ze strefy relaksu. Obok znajduje się miejsce jadalni z dużym stołem w towarzystwie niebieskich krzeseł. Stylowe, srebrzyste zasłony lekko opadają wzdłuż przestronnych okien, budując nastrój i klimat. Szarą sofę w salonie dekorują niebieskie i pudrowo różowe poduszki, a u stóp spoczywa miękki dywan.

Gra kolorów widoczna jest w całości mieszkania, zarówno w dodatkach oraz barwnych i nowoczesnych meblach. Nieszablonowy efekt sprawia tapicerowany, modułowy zagłówek dużego łoża w sypialni, który wyznacza ton dla tego minimalistycznego wnętrza. W drugim pokoju możemy usiąść na jednym z trzech pastelowych foteli, nad którymi ścianę zdobią półki w nowoczesnej formie. W niewielkiej łazience heksagonalne płytki na ścianie, szare kafle na podłodze, beże i jasne drewno szafek kreują przestrzeń przytulną, subtelną i wyciszoną.

Delikatną i lekką biżuterię całego mieszkania, stanowi interesujące i designerskie oświetlenie, które wzbogaca wystrój.

Harmonia wnętrza została zdobyta dzięki dopracowanej, spójnej kolorystyce, fakturach i materiałach, tworzących powtarzalność w każdym z pomieszczeń.

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja