01

POKÓJ DZIECIĘCY

Opis realizacji

Czy widzieliście kiedyś coś równie bajecznego? Z ogromną dumą prezentujemy projekt pokoju dla dziewczynki i chłopca. Udało nam się stworzyć wygodną, funkcjonalną, ale przede wszystkim bardzo ładną, ciekawą dla dzieci przestrzeń.

 

Tak, łózko jest wyjątkowe, bo wychodzimy z założenia, że „piętrusy” nie muszą być nudne. To tak naprawdę łóżko-domek, z dachem, balustradą i schodami. Przyjrzyjcie się im dokładnie… Są w nich ukryte schowki na zabawki i inne skarby mieszkańców - w myśl zasady o efektownym wykorzystaniu każdej przestrzeni. Z tego samego powodu zaprojektowaliśmy szuflady także w innych miejscach, na przykład w dużym, wygodnym siedzisku pod oknem. Prawda, że to wymarzone miejsce do czytania książek? A do nauki przygotowaliśmy lekko schowane biurko, żeby stworzyć dobrą atmosferę do nauki.

 

Kolory. To bardzo jasne, czyste wnętrze, z którym kontrastuje wyrazista podłoga. Zasłonki przy łóżku, plecione dywaniki nadają wnętrzu ciepła. Nic więcej nie trzeba, bo przecież dzieci wprowadzą się ze swoimi barwnymi charakterami i zabawkami.

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja