01

Wnętrza komercyjne
Projektowanie komercyjne to ocean możliwości.

Wśród wzburzonych, niekiedy gniewnych fal licznych przepisów i obostrzeń budowlanych dryfuje koło ratunkowe, które rzucamy każdemu, kto ma apetyt na współpracę z nami.

 Wybawiamy z opresji w doskonałym stylu.

02

Wnętrza komercyjne służą ludziom, a my wiemy, jak sprawić, by poczuli komfort.

Każdy obiekt wymaga osobnej uwagi i to jego przeznaczenie dyktuje warunki związane z wyborem optymalnych materiałów. Ich niepalność, nietoksyczność, wytrzymałość, atesty przeciwpożarowe, sanitarne to tylko wierzchołek wyzwań. Znamy zasady i wiemy, jak przekuć je w praktyczny design.

 

Projekty, które zwiększają wydajność i komfort

 

Mamy potwierdzoną realizacjami pewność, że świadomie, uważnie i z empatią zaprojektowane wnętrza komercyjne to z jednej strony radość z nowego designu, a z drugiej – podniesienie jakości pracy. W naszych wnętrzach pracownicy czują się bardziej komfortowo, co ma przełożenie na ich wydajność i jakość wykonywanych obowiązków. Projekty uwzględniają charakter ich obowiązków, a jeśli jest taka potrzeba - również ich osobowość. Coraz więcej pracodawców podziela naszą opinię i decyduje się na stworzenie wnętrza, które sprzyja całemu zespołowi.
Ma to przecież bezpośrednie przełożenie na wyniki firmy.

 

Projekty unikatowe, z potencjałem i dobrą energią

 

Zajmujemy się kompleksowym kreowaniem przestrzeni dla inwestorów i konsumentów.
Nasze projekty zawsze poprzedza audyt, by wnętrza były spójne z ofertą firmy, ale też z charakterem i rangą wydarzeń, jakie będą tam miały miejsce. Mamy świadomość, jak ważne jest stworzenie komfortowego tła do decydujących spotkań lub przygotowanie otoczenia, w którym będzie się toczyło intensywne życie zawodowe. Już na etapie prac koncepcyjnych, identyfikujemy się z filozofią klienta, dzięki czemu zaprojektowany design ma przekaz spójny z misją firmy.

Znamy zasady i wiemy, jak przekuć je w praktyczny design.

03

Zaprojektuj je z nami!

Wnętrza komercyjne - zróbmy to razem!

Zapraszamy do wspólnej rozmowy na temat zaprojektowania i implementacji wnętrz komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Posiadamy doświadczenie i wiele oczekujących na realizację koncepcji na: salony urody, zakłady fryzjerskie, puby, restauracje, bary, sklepy i ich wystawy, hotele, pensjonaty, a także gabinety lekarskie, dentystyczne oraz biura i pracownie.
Tworzymy autorskie koncepty lokali handlowych oraz wdrażamy projekty sieciowe.
Dajcie nam wnętrze – my damy Wam komfort i urzeczywistnienie wizji lepszej przyszłości!

Wstecz