01

Dom na Kaszubach

Opis realizacji

Daj architektowi palec, a zaprojektuje z rozmachem przepiękną, klimatyczną sypialnię z kominkiem i strefą kąpielową. My tak właśnie zrobiliśmy w wakacyjnym domu z widokiem na las i jeziora. Wanna w pokoju to motyw wymagający nieszablonowego myślenia i sporej świadomości przestrzeni. Mając na myśli przyszły komfort domowników, zastosowaliśmy szklaną ścianę i przezroczystą zasłonę, co dało odrobinę intymności, jednocześnie pozostając przestrzeń otwartą na tradycyjną część sypialni. Koniecznie zwróćcie uwagę, ze w strefie kąpielowej na butelkowo - zielonej ścianie zawisło ogromne lustro w srebrnej ramie. Ono, a także rolety rzymskie i mięsiste, welurowe zasłony dodały wnętrzu ciepła i przytulności. Natomiast tuż obok kominka powstała przeszklona witryna na książki i dekoracje.

 

Drugim miejscem, które chcemy podkreślić jest leśny home office. Udało nam się stworzyć idealną przestrzeń do pracy w domu ze starannie zaprojektowanymi zabudowami, które umożliwiają pochowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów biurowych. Dzięki temu wnętrze jest ciepłe i przytulne, jednocześnie stanowiąc odpowiednik domowego biura.

 

Z aranżacjami opisanych pomieszczeń współgra reszta domu, jak choćby  salon z wielkimi oknami, gdzie dominują ciepłe, pastelowe, delikatne barwy.

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja