Agata w pracy

01

Cieszy nas, że każdy z Was ma swój indywidualny gust i niekończącą się paletę oczekiwań. Wyzwania motywują nas do tworzenia wnętrz, których zadaniem jest cieszyć przez długie lata. 

Naprawdę wierzymy, że człowiek i jego dom powinny tworzyć zgraną parę. Piękne wnętrze to takie, gdzie czujemy dobrą energię i żyjemy w harmonii z otaczającą nas aranżacją. Barwy i kształty mają zadanie Wam sprzyjać.

Agata formalnie

02

Jestem solidnie przygotowanym do pracy projektantem wnętrz z wykształceniem grafika komputerowego, doświadczeniem w renowacji starych mebli i satysfakcjonującą pasją do fotografii. Pracuję z zespołem fantastycznych pasjonatów, a nasze projekty to efekt współpracy z Klientem.

Naprawdę wiemy, że remont bywa źródłem stresu, dlatego nie wyobrażamy sobie tworzenia wnętrza bez stałego kontaktu z Klientem.

Agata niekonwencjonalnie

03

W naszej pracy nie istnieją budżety zbyt niskie. Wszystko jest kwestią przedyskutowania priorytetów i najpilniejszych potrzeb. Rozmawiajmy, liczmy, szukajmy najlepszych rozwiązań.

 Nie pracujemy dla portfolio – pracujemy dla Ciebie i Twoich bliskich, z którymi będziesz dzielić dom. Nie współpracujemy na zasadach prowizyjnych z dostawcami. Wybieramy ich dlatego, że mają bardzo dobre produkty, ogromną wiedzę na ich temat i serwis, co daje nam możliwość proponowania takich produktów, które nie tylko będą odpowiadały Twoim potrzebom, ale także budżetowi, jakim dysponujesz.

Agata po godzinach

04

Nie wiem, kiedy jestem po godzinach… bo moja praca jest wynikiem wielu pasji. Nieustannie tworzę coś z niczego, a satysfakcję czerpię z zadowolenia innych. Staram się skracać dystans, nie buduję zasieków w relacjach – chcę, aby klienci lubili do mnie dzwonić. A przy tym wszystkim jestem niepoprawną… perfekcjonistką. Każdy szczegół ma wagę sztabki złota. Idealna cecha przy współpracy z ekipami remontowymi!