01

W MĘSKIM STYLU

Opis realizacji

Oto nowoczesna „jaskinia” współczesnego mężczyzny. Czyli wygodny apartament, w którym dominują: funkcjonalność, wygoda i mocno zaakcentowany charakter właściciela. W ślad za jego potrzebami postawiliśmy na wyraziste połączenie art. deco, loftu ze stylem nowoczesnym. Dzięki temu udało nam się stworzyć wnętrze szykowne i z pewnością bezkompromisowo eleganckie.

 

Salon - to strefa relaksu z koniakową sofą i ścianą rozrywki, na której jest kominek, barek i telewizor. Tuż obok znajduje się nieduży aneks kuchenny oddzielony barkiem i stołem z pięknym blatem. Dużo tu czerni, którą mamy na podłogach, ścianach, meblach i w dodatkach. Dla jej podkreślenia, pojawiają się złote elementy.

 

Gabinet i łazienka - tu pojawia się odrobinę więcej kolorów, w postaci drewna. W gabinecie pojawia się ono na meblach, natomiast w łazience dodatkowo na ścianie. Wygląda to bardzo schludnie i gustownie. Choć wnętrza nie miały być „przytulne”, z całą pewnością tworzą wspaniały klimat, są spójne aranżacyjnie i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu.

02

02

Przed metamorfozą

Po metamorfozie

03

Galeria realizacji

Wszystkie realizacje

Następna realizacja